Budrem – krótka historia firmy

Zakup odpowiedniego mieszkania może stanowić spory problem. Wiele nowych inwestycji wykonywanych jest w pośpiechu, co bezpośrednio przekłada się na ich jakość. Kupując mieszkanie warto więc skorzystać z oferty sprawdzonego dewelopera. Budrem Kraków wyróżnia się profesjonalizmem i nowatorskim podejściem do klienta. Nowe mieszkania w Krakowie czekają na zakup.

Historia
Firma swoją działalność w 1988 roku. Początkowo budowy odbywały się na terenie Nowej Huty. Domy jednorodzinne, a później wielorodzinne z czasem zaczęły być stawiane na coraz to nowych terenach. Firma czuje się najlepiej na dużych terenach, gdzie może zacząć wszystko od zera. Developer Kraków poradzi sobie jednak nawet w centrum miasta.

Mieszkania
Budrem w swojej ofercie posiada między innymi mieszkania w nowej zabudowie. Aktualnie dostępne są trzy inwestycje na ulicy Cystersów, a także lokale przy ulicy Dobrego Pasterza i Na Zakolu Wisły. Wszystkie wyróżniają się nowoczesnym wyglądem, przemyślanym układem wnętrz, a także dopracowanym w każdym szczególe wykończeniem. Budrem nie ogranicza się wyłącznie do przygotowania budynku. Firma dba również o obszary sąsiadujące, tak aby zapewnić mieszkańcom pełen komfort.

Lokale użytkowe
Firma Budrem ma również coś do zaoferowania osobom, które nie szukają mieszkania, a miejsca na własną firmę. Szeroka oferta lokali użytkowych pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. Pomieszczenia znajdują się na obszarze aktualnych inwestycji mieszkaniowych. Różne dostępne powierzchnie i jakość wykończenia dodatkowo zachęcają do zakupu.

Oferty specjalne
W naszej firmie staramy się wychodzić na przeciw potrzebom naszych klientów. Właśnie dlatego regularnie staramy się zamieszczać dla nich interesujące oferty specjalne. To propozycje zakupu mieszkań w aktualnych inwestycjach w atrakcyjnych cenach. Lokale są wyjątkowo komfortowe i wyróżniają się nie tylko świetną lokalizacją, ale również profesjonalnym wykończeniem. Deweloper Budrem Kraków to gwarancja zakupu idealnego mieszkania na długie lata.

You may also like