Zrealizowana inwestycja ul. Felińskiego Kraków

Jeśli mówimy o krakowskim rynku nieruchomości, to na pewno należy zauważyć, że jest on bardzo rozległy, że jest on bardzo mocno rozbudowany, że mamy na nim wręcz niezliczoną ilość propozycji dla osób mniej i bardziej wybrednych. Jednym z podmiotów, na który będziemy chcieli zwrócić bardzo szczególną uwagę jest Budrem. Tak konkretnie rzecz ujmując moglibyśmy wskazać na wiele inwestycji prowadzonych i ukończonych przez ten podmiot, ale chcemy w tym miejscu skupić się na jednej konkretnej propozycji.


Mowa mianowicie o budynkach położonych przy ulicy abpa Felinskiego. Jest to jeden z elementów związanych z realizacją tak zwanego Osiedla Szlacheckiego. Przejdźmy do konkretów. Inwestycja, o której w tym miejscu jest mowa, to bardzo kameralny budynek, który posiada trzy piętra. Aby zapewnić mieszkańcom znacznie większą wygodę, aby zapewnić maksimum korzyści, w budynku tym zainstalowano cichobieżną windę, co na pewno dla wielu osób jest czymś niezwykle istotnym. Poza windą nie możemy nie wskazać na taki element, jakim jest podziemny garaż, dzięki czemu osoba wykupująca mieszkanie wraz z garażem nie musi się martwić o parkowanie na zewnątrz. W ramach owej inwestycji możemy wyróżnić 26 mieszkań o bardzo zróżnicowanej powierzchni. Mieszkania te charakteryzują się wielkością od 38 do 58 metrów kwadratowych, a więc mówimy o dostosowaniu do zróżnicowanych oczekiwań i możliwości klientów.

Dodamy również to, że inwestycja owa została ukończona w roku 2011, a więc stosunkowo niedawno. Naprawdę warto z jej szczegółami zapoznać się znacznie bliżej, a można to zrobić za pośrednictwem strony internetowej znajdującej się pod adresem http://www.budrem.pl/inwestycje/inwestycja/felinskiego103. Własne mieszkanie powinno spełniać nasze szczególne oczekiwania, powinno spełniać wszelkie nasze wymogi, a ta propozycja na pewno jest warta naszego szczególnego zainteresowania. Krakowski rynek nieruchomości to bardzo wiele różnych propozycji, spośród których na pewno nie jest łatwo zdecydować się na tę jedną jedyną.