Zrealizowane inwestycje ul. Dobrego Pasterza Kraków

Zakup własnego mieszkania na pewno jest tym krokiem, który wymaga gruntownego przemyślenia. Oferta krakowskiej firmy Budrem na pewno jest jedną z tych czołowych, na pewno jest jedną z tych, której nie powinniśmy pominąć. W owej ofercie znajdziemy bardzo wiele składowych, na pewno każdy z nas może znaleźć coś, co będzie mu pod wieloma względami odpowiadać, ale my w tym miejscu będziemy chcieli wskazać na coś konkretnego, na coś jak najbardziej szczególnego. Mowa mianowicie o budynku mieszkaniowo-usługowym położonym przy ulicy Dobrego Pasterza. Tutaj klient ma naprawdę bardzo duży wybór, ponieważ do dyspozycji mamy lokale o powierzchni od 59 do 242 metrów kwadratowych.


Warto zauważyć, że wszystkie lokale położone na parterze posiadają niezależne od siebie wyjścia, natomiast te położone piętro wyżej mają bezpośredni dostęp do windy, jak również każde z nich ma swoją odrębną klatkę schodową. Wszelkie lokale mieszkaniowe położone w tym budynku charakteryzują się zaprojektowaniem w stylu open space. Ma to bardzo konkretne znaczenie, ponieważ przyszłemu właścicielowi pozwala na indywidualne, odrębne rozplanowanie poszczególnych pomieszczeń, ich układu. Położenie budynku jest bardzo dogodne dla każdego, w pobliżu mamy do czynienia z bardzo wieloma różnymi punktami usługowymi, mamy także do czynienia z monitoringiem zainstalowanym dla każdego mieszkania.

Te elementy, a nawet znacznie więcej powodują, że jest to jedna z tych ciekawszych inwestycji firmy Budrem, jedna z tych ciekawszych inwestycji na krakowskim rynku nieruchomości. Oczywiście w tym miejscu warto także zajrzeć na stronę internetową znajdującą się pod adresem http://www.budrem.pl/inwestycje/inwestycja/dobregopasterza118c, na której mamy umieszczonych znacznie więcej szczegółów. Na rynku nieruchomości w Krakowie mamy do czynienia z bardzo wieloma różnymi propozycjami, a tym samym możemy powiedzieć, że każdy tutaj znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Inwestycja położona przy ulicy Dobrego Pasterza na pewno zalicza się do tych najlepszych